Tlač

Tlačové služby na špičkovej úrovni

V Tatra Billing veríme, že kvalitná tlač je základom efektívnej komunikácie. Práve preto sme vám k dispozícii v oblasti tlačovej komunikácie ako férový výrobný a distribučný partner. Využívame výkonné priemyselné tlačiarne Océ ColorStream 3900z, ktoré zaručujú nielen vysokú kvalitu, ale aj veľké objemy a masívnu kapacitu tlače - viac ako 1000 strán/min, respektíve 1 000 000 A4 denne.

Široká škála tlačových služieb 

Či už potrebujete jednostrannú alebo obojstrannú tlač (simplex alebo duplex), naše služby sú flexibilné a prispôsobia sa vašim požiadavkám. Ponúkame širokú škálu tlačových služieb, vrátane plnofarebnej tlače, čierno-bielej tlače, vysokorýchlostnej tlače na rolu a špecializovanej tlače obálok, brožúr, hlavičkového papiera.

Precízne orezávanie dokumentov a perforácia 

Naše služby zahŕňajú aj perfektné orezávanie dokumentov a možnosť perforácie. Pri každej tlači dbáme na presnosť a kvalitu, aby sme vám poskytli presne to, čo potrebujete. Tlačíme všetko od firemných materiálov až po marketingové brožúry, s dôrazom na detail a presnosť.

S našou schopnosťou rýchleho a efektívneho spracovania veľkých objemov sme ideálnym partnerom pre vaše potreby tlače. Vašu listovú komunikáciu vieme tiež efektívne obálkovať a doručovať.